اتاق خواب بی اعتمادی ضرب المثل حافظه اعتماد

اتاق خواب: بی اعتمادی ضرب المثل حافظه اعتماد سخنان ضد و نقیض کم حافظه بودن پر حرف بودن حرکات اضافی بدن

گت بلاگز وب‌گردی دلدادگی به یک دختر، دليل درگیری و قتل

تصاحب علاقه دختر جوان انگیزه‌ای بود که باعث درگیری دو پسر شد و با قتل یکی از آنها، دیگری به دادگاه کشانده ‌شد.

دلدادگی به یک دختر، دليل درگیری و قتل

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مهرماه سال ٩٤ مأموران پلیس باخبر شدند درگیری میان دو جوان منجر به فوت یکی از آنها شده‌ هست. بلافاصله مأموران پلیس تحقیقات خود را در این خصوص شروع کردند و بررسی‌ها نشان داد این دو جوان آشنایی با هم نداشتند ولی در روز اتفاق در دو مرحله با هم درگیر شدند. با توجه به اینکه جوان ضارب در محل حضور داشت، مأموران او را بازداشت کردند و تحقیقات راجع به علت و انگیزه و نحوه قتل شروع شد. پسر جوان در اعترافاتش به مأموران گفت: داشتم از سر کار به منزل برمی‌گشتم که چند جوان به سمت من حمله کردند و موتورم را گرفتند و بعد هم خودم را کتک زدند. من هم به منزل رفتم و چاقویی برداشتم و دوباره به محل برگشتم تا بتوانم موتورم را بگیرم. دوباره درگیری بین ما شروع شد و مقتول با قمه به من حمله کرد؛ حتی چندباری تلاش کردم جلوی این اتفاق را بگیرم و دستم را جلو گرفتم که ضربه به من نخورد و دستم هم زخمی شد ولی نتوانستم مقاومت کنم و مرد جوان مرتب به من حمله می‌کرد؛ من هم با چاقو ضربه‌ای به او زدم که بتوانم جان خودم را نجات دهم که آن ضربه منجر به فوت او شد.

با توجه به گفته‌های این مرد و همچنین ادعایش راجع به اینکه نمی‌داند به چه دلیلی درگیری اتفاق افتاده ‌است؛ پلیس چند مرد دیگر را که در درگیری حضور داشتند، مورد تحقیق قرار داد. یکی از آنها که دوست مقتول بود، گفت: کیوان عاشق دختری به نام رکسانا بود و خیلی او را دوست داشت. هنگامی که متوجه شد که جوانی به نام خسرو که متهم پرونده ‌است، به رکسانا ابراز علاقه کرده و به خواستگاری‌اش رفته‌ است خیلی ناراحت شد و به ما گفت هرطوری شده است خسرو را از سر راه برمی‌دارد. او می‌گفت باید با خسرو درگیر شود و او را کتک بزند تا از سر راه رکسانا کنار برود. من و چند نفر از دوستانم به او گفتیم این کار درستی نیست و نباید این‌طور با خسرو برخورد کنی، تو هم می‌توانی به خواستگاری بروی و رکسانا از علاقه تو به خودش باخبر شود ولی قبول نکرد و تصمیم گرفت با خسرو دعوا کند. ما هم چون دوستانش بودیم، کمکش کردیم.
متهم گفت: سر راه خسرو را گرفتیم و چندنفری سر او ریختيم و کتکش زديم، بعد هم سوئیچ موتورش را گرفتیم تا او را زیاد اذیت کنیم، فکر نمی‌کردیم که برگردد ولی او جهت پس‌گرفتن موتورش برگشت که درگیری اوج گرفت و کیوان با قمه به سمتش حمله کرد و پسر جوان هم ضربه‌ای به او زد که باعث فوت کیوان شد.
بعد از آخر تحقیقات در مرحله دادسرا کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده جهت پیگیری به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده ‌شد و متهم پای میز محاکمه رفت. در ابتدای جلسه پیگیری کیفرخواست علیه متهم خوانده ‌شد و نماینده دادستان درخواست کرد با توجه به مدارک موجود در پرونده و طبق قانون با متهم برخورد شود. سپس اولیای ‌دم در جایگاه قرار گرفتند و درخواست صدور حکم قصاص را کردند.
سپس برادر مقتول به‌عنوان شاهد در جایگاه قرار گرفت. او گفت: من دیدم که نخستین ضربه را برادر من زد ولی این متهم بود که تیزی چاقو را به سمت برادرم گرفت و به قلبش فرو کرد. او دروغ می‌گوید که قصد دفاع از خود را داشته چون ضربه را برادر من به دست متهم زد.
سپس متهم در جایگاه حاضر شد؛ او اتهام را قبول کرد و گفت: من در دفاع از خودم مرتکب قتل شدم و قصدی جهت کشتن مقتول نداشتم و با او دشمنی هم نداشتم. او گفت: در یک شرکت کار می‌کردم و در آنجا با دختری آشنا و به او علاقه‌مند شدم. تصمیم گرفتم به خواستگاری‌اش بروم و با او ازدواج کنم. این عنوان را خانواده‌ام می‌دانستند. روز اتفاق داشتم از سر کار برمی‌گشتم که عده‌ای به من حمله کردند و موتورم را گرفتند. جهت پس‌گرفتن موتورم بود که با چاقو به سراغ آنها رفتم و پسر جوانی که بعدها فهمیدم به رکسانا علاقه داشته، به سمت من حمله کرد و گفت باید از رکسانا فاصله بگیرم. من در جریان هیچ‌چیز نبودم. او فقط به من حمله می‌کرد و دو ضربه هم به من زد که دستم را سپر کردم و ضربات به دستم برخورد کرد. من مجبور بودم جهت حفظ جانم با چاقویی که داشتم به او حمله کنم.
بعد از گفته‌های متهم و دفاعیات موکلش هیئت قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

دلدادگی به یک دختر، دليل درگیری و قتل

منبع:شرق

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ابراز علاقه | خواستگاری | تحقیقات | کیوان | پرونده | برخورد | اخبار حوادث | قتل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz